Jag har gjort en längre research för er som vill ha ett lite mer långvarigt spel och jag har hittat klockrena spel!
Jag har kollat återstående matcher, skador, spelare som kan tänkas lämna eller komma men det sista spelar väldigt liten roll.
I Bundesliga: Kaiserslautern att ej åka ur 1,30
behöver knappast motivera det slått schalke o bremen sista matcherna har 21 p, 9 till nedflyttning 6 till kval.
I Belgien: Anderlecht vinnare 1,30
Var i valet o kvalet mellan genk 1-3 eller anderlecht vinnare, men kollade anderlecht återstående matcher och dem var mycket enklare än genks som har standard liege club brugge borta osv. Anderlecht leder med 6p 8 matcher kvar att spela men har en match mer spelat än genk, resten är avsågade.
I Hollands andraliga: Zwolle som vinnare 1,12
Leder ligan med 11 p en match mer spelad en volendam som har tappat spelet helt, förluster och x dem 3 senaste! Zwolle var nära att gå upp förra året och i år har dem verkligen ett lag som kan klara sig i högstaligan. Målfarligt lag som har en bra defensiv.
1,89 på en trippel, skriv om ni ryggar och lycka till!
100% upp till 500 kr
18+ Spela ansvarsfullt | Nya kunder | Regler & villkor gäller1500 kr gratisspel
18+ Spela ansvarsfullt | Nya kunder | Regler & villkor gäller1000 kr gratisspel
18+ Spela ansvarsfullt | Nya kunder | Regler & villkor gäller100% upp till 500 kr
18+ Spela ansvarsfullt | Nya kunder | Regler & villkor gäller100% upp till 1000 kr
18+ Spela ansvarsfullt | Nya kunder | Regler & villkor gäller100% upp till 600 kr
18+ Spela ansvarsfullt | Nya kunder | Regler & villkor gäller