Lägger här min första rek:

Jag skall börja med att säga att Pool är laget i mitt hjärta och att det inte har gått som på räls för dem i år, MEN... Nu är det upp till bevis för \"de röda\". Tar man sig till final, så väntar förmodligen Fulham där, vilket blir som en halv straffspark, enligt mig.

I helgen lirade man mot Burnley borta och vann med klara 4-0 efter två strutar av Gerrard och ett vardera av Maxi (frösta målet) och Babel. Pool har inte direkt öst in mål i bortaspelet i år, men det lossnade nu, dessutom utan Torres. Gerrard klev upp i andra halvlek mot Burnley och visade gamla takter och visade även en glädje för sina som inte har yppats tidigare och detta alltså mot Burnley.

Man är ganska nöjda med att \"bara\" ha 0-1 att gå på i returen på Anfield och kommer att dra upp ett jävla tempo från början. Frågan är dock om Atlético orkar stå emot första halvlek? Men ett X/1-spel är inte fel heller.

Mitt tips:
l@1,62.
HT/FT: X/1@4,50

Kör så det ryker!

This is the stats tab
This is the post tip